{ }
 • Tworzenie stron internetowych w Krakowie

  Postaw na sprawdzone rozwiązania które działają! Rozwiń swój biznes, i zdobądź więcej klientów razem z zespołem devselite!

  Poznaj naszą ofertę!

Strony internetowe Kraków

Dotrzyj w najskuteczniejszy sposób do swoich nowych klientów i zwiększ liczbę stałych odbiorców swoich usług, dzięki profesjonalnej stronie internetowej. Wzrost sprzedaży, poprawa wizerunku marki i zautomatyzowanie procesów – to wszystko oferują strony internetowe Kraków od devselite. Wymienione korzyści to tylko kilka z powodów, dla których właściciele firm decydują się na stworzenie profesjonalnej strony www. Obecnie strony internetowe to wizytówka firmy docierająca do największej liczy odbiorców, dlatego tak istotne jest, aby odzwierciedlała założenia i wartości Twojego biznesu, a także w czytelny i jasny sposób przedstawiała ofertę firmy.

Wybierając strategię marki, pod którą tworzona jest strona internetowa, masz pewność, że zbudujesz spójny i profesjonalny wizerunek swojej działalności, skutecznie znajdując nowych i zatrzymując obecnych klientów. W tym artykule dowiesz się, na co zwrócić uwagę planując stworzenie strony www Kraków i jak wybrać właściwą firmę tworzącą strony, która razem z Tobą będzie dążyła do realizacji określonych celów i założeń Twojego biznesu, a także wesprze doświadczeniem i wiedzą w zakresie e-marketingu.

Ikona strony internetowe Kraków
devselite strony internetowe kraków
Ikona strony internetowe Kraków

Znaczenie stron internetowych w marketingu

Papierowa wizytówka, ulotka, katalog, a może bilbord przy głównej ulicy? Każda z tych tradycyjnych form na swój sposób się sprawdza, ale to nie one docierają do większości Twoich potencjalnych klientów, a dobrze zaprojektowana i pozycjonowana strona internetowa. To ona może pełnić funkcje wszystkich powyższych form reklamy w najprzyjemniejszy w odbiorze dla klienta sposób.

Tworzenie stron internetowych Kraków to jedyna skuteczna forma przedstawienia nowym klientom swojej oferty oraz podtrzymaniu relacji z obecnymi klientami. To na stronie internetowej możesz w dynamiczny sposób aktualizować swoją ofertę, zmieniać rodzaje usług, promować produkty. Ponadto to doskonała forma kontaktu z klientami. Dzięki prostym formularzom kontaktowym, jakie zawierają strony www Kraków oraz widocznym sposobom kontaktu telefonicznego i mailowego z Twoją firmą umożliwiasz potencjalnym klientom skontaktowanie się w celu bliższego poznania oferty.

Skuteczność strony internetowej

Aby strony internetowe Kraków dla firm były skuteczne, ważne są również odpowiednie działania w zakresie praktyk SEO. Tylko wtedy Twoja strona będzie odpowiedzią dla zapytań klientów w wyszukiwarkach. Pozycjonując swoją firmę w internecie, pozwalasz jej się rozwijać w wielu różnych kierunkach oraz nieograniczonym zakresie, a także docierać do zupełnie innego i szerszego grona odbiorców nie tylko w kraju, ale również na świecie.

Cudowne narzędzie do walki z konkurencją? To również strony www Kraków. To tu pokażesz wyjątkowość swojej oferty i zmieciesz konkurencję najwyższą jakością treści oraz oryginalną i estetyczną szatą graficzną. Dostosowywanie strony do najnowszych trendów oraz aktualizowanie informacji o firmie i jej ofercie pozwoli być Ci zawsze o krok przed konkurencją.

Strony internetowe Kraków mają niepodważalnie wysokie znaczenie w skuteczności i spójności marketingu internetowego, łącząc w sobie wszystkie aspekty ważne dla odbiorcy Twojej oferty. Dbając o estetyczną i interesującą stronę internetową, świadczysz o jakości usług i podkreślasz szacunek oraz profesjonalizm w obsłudze klienta. Zagwarantowanie potencjalnym klientom przejrzystej i zrozumiałej formy odbioru oferty może być podstawą do podjęcia przez niego decyzji względem dalszej współpracy właśnie z Twoją firmą.

Przekonaliśmy Cię o tym, jak ważna jest strona internetowa w marketingu? Pozwól się wybrać i zauważyć klientom, tworząc witrynę, która skutecznie dotrze do grupy docelowej.

Przykładowe realizacje

Zobacz nasze realizacje
Ikona strony internetowe Kraków
Strony internetowe Kraków
Ikona strony internetowe Kraków

CO OFERUJEMY?

Projektowanie stron internetowych w Krakowie

Zobacz szczegóły

Co powinny zawierać profesjonalne strony internetowe Kraków?

Stworzenie nowoczesnej, czytelnej i przyjemnej w odbiorze strony www wymaga wiedzy, doświadczenia i odpowiednich narzędzi. Zlecając firmie wykonanie strony internetowej swojej działalności, oczekujesz kompleksowego i profesjonalnego podejścia. Dowiedz się, czego powinieneś wymagać i jaka powinna być strona internetowa, która zwiększy zainteresowanie Twoimi usługami lub produktami wśród klientów.

Budowa strony internetowej

Strony internetowe Kraków oferowane przez devselite tworzone są na bazie wieloletniego doświadczenia i zgodnie z najnowszymi trendami i wymogami, aby zapewnić klientom komfort w odbiorze wszystkich istotnych treści. Holistyczne podejście naszej firmy nie oznacza jednak, że nie możesz współpracować przy rozwoju swojej strony internetowej, ostatecznie to Ty najlepiej znasz swoją firmę i jej potrzeby. Tworzenie stron internetowych Kraków opiera się na przekazaniu istoty Twojej działalności. Będąc świadomi faktu, że strona internetowa jest często pierwszym sposobem kontaktu z klientem, wiemy, że mamy tylko jedną szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia.

Jakie są najważniejsze cechy dobrze zaprojektowanej strony internetowej?

 • unikalność projektu
 • atrakcyjna szata graficzna
 • intuicyjny i przejrzysty projekt

Zawartość strony internetowej

Każda dochodowa strona internetowa wypełniona jest atrakcyjną, wysokiej jakości treścią. Zadbaj o to, aby treść trafiała do grupy docelowej Twoich klientów i w oczywisty oraz łatwy w zrozumieniu sposób przedstawiała Twoje produkty lub usługi. Strony www Kraków oferują profesjonalne teksty skierowane do Twoich klientów.

Cechy skutecznych treści na stronie internetowej:

 • oryginalna
 • przekonująca
 • rzeczowa
 • interesująca
 • łatwa w zrozumieniu

Wiemy, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, zadbaj jednak o to, aby treść twojej strony www była dostosowana do klienta i łatwa w zrozumieniu. Treść powinna zachęcać do skorzystania z oferty, bądź pogłębienia wiedzy na jej temat.

Cennik

Pakiet standardowy

 • Przygotowanie grafiki strony głównej
 • Certyfikat SSL
 • Wersja mobilna
 • Łatwość w edycji (system CMS)
 • Podstawowa optymalizacja SEO
 • Utworzenie odnośników do portali społecznościowych
 • Formularz kontaktowy
 • Brak przygotowania treści w językach obcych
 • Brak Google Analytics
 • Brak zabezpieczenia formularza
Wybierz naszą ofertę!

Pakiet premium

 • Przygotowanie grafiki strony głównej
 • Certyfikat SSL
 • Wersja mobilna
 • Łatwość w edycji (system CMS)
 • Rozszerzona optymalizacja SEO
 • Utworzenie odnośników do portali społecznościowych
 • Formularz kontaktowy
 • Przygotowanie treści w jednej wersji obcojęzycznej
 • Wdrożenie Google Analytics
 • Zabezpieczenie formularza
Wybierz naszą ofertę!

Pakiet PRO

 • Przygotowanie grafiki strony głównej oraz +5 podstron
 • Certyfikat SSL
 • Wersja mobilna
 • Łatwość w edycji (system CMS)
 • Całkowita optymalizacja SEO
 • Utworzenie odnośników do portali społecznościowych
 • Formularz kontaktowy
 • Przygotowanie treści w kilku wersjach obcojęzycznych
 • Wdrożenie Google Analytics
 • Zabezpieczenie formularza
Wybierz naszą ofertę!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Podane informacje stanowią jedynie zaproszenie do składania ofert i zawarcia umowy określone w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Odpowiednie zaprogramowanie z myślą o przyszłości

Programowanie strony internetowej z myślą o przyszłości pozwoli dostosować ją do intensywnie rozwijających się możliwości technologicznych. Podążanie za nowościami i optymalizacja Twojej strony internetowej jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania witryny i gwarantuje jej aktualność oraz wydajność. Podczas programowania strony zwracamy uwagę na to, aby spójnie łączyła się z innymi kanałami marketingowymi Twojej firmy.

Integracja strony internetowej

Strony internetowe Kraków tworzone są w oparciu o doświadczenie, które potwierdza, że strona www nie jest całkowicie osobnym elementem reklamy. Musi być zintegrowana z ustaloną strategią marketingową, zarówno online, jak i offline, oraz spójna z pozostałymi kanałami, takimi jak media społecznościowe, reklamy, ulotki, katalogi, YouTube itp.

Integracja strony internetowej z pozostałymi kanałami i innymi istniejącymi narzędziami oraz portalami społecznościowymi jest obowiązkiem prawidłowego pozycjonowania firmy w Internecie. Dzięki temu można zarządzać obecnością firmy w internecie w sposób scentralizowany. Taki rodzaj zarządzania jest wygodny i usprawnia proces działań w zakresie marketingu internetowego. Integracja jest również gwarancją spójności wizualnej i treściowej między kanałami, co świadczy o wysokim poziomie profesjonalizmu firmy.

Responsywność strony kluczem do właściwego odbioru

Projektujemy responsywne strony internetowe Kraków, czyli dostosowujące się do wielu urządzeń i platform. Dzięki temu przeglądanie i korzystanie ze strony www Twojej firmy jest wygodnie nie tylko na komputerze, ale również na telefonie, tablecie i innych urządzeniach.

Responsywny projekt ma wiele zalet, wśród których przede wszystkim doceniane jest poprawne i bezproblemowe korzystanie z witryny z różnych urządzeń oraz przeglądarek. Ponadto wyszukiwarki bardzo pozytywnie oceniają tę technikę programowania, co wpływa na pozycjonowanie strony.

Łatwość edycji wygodą dla administratorów

Dzięki możliwości łatwej i intuicyjnej edycji strony internetowej możesz w dowolnym momencie zarządzać treścią oraz grafiką, dostosowując jej zawartość do obecnej oferty, a także optymalizując treści, które wpłyną na pozycjonowanie Twojej witryny, czyli widoczność w wyszukiwarkach.

Dzięki intuicyjnemu projektowi systemu zarządzania stroną można ją łatwo edytować samodzielnie, bądź zlecić komuś bez wcześniejszego przygotowania. Konstrukcja z funkcjonalnym i prostym sposobem edytowania strony www Kraków gwarantuje, że nawet jeśli użytkownik nie ma wiedzy z zakresu administrowania serwisem, bez problemu poradzi sobie z edycją strony.

Przykładowe realizacje

Zobacz nasze realizacje

Cele w rozwoju strony internetowej

Projekt atrakcyjnej strony firmowej, łatwej do aktualizowania, pozycjonowania i kompatybilnej ze wszystkimi urządzeniami jest gwarancją udanej realizacji. W devselite strony internetowe Kraków wiemy, że przy projektowaniu należy mieć na uwadze również rozwój strony, która musi nadążyć za rozwojem biznesu i będzie mogła być odpowiednio dostosowana w każdym momencie do zmieniających się realiów i celów biznesowych.

Do najważniejszych cech nowoczesnej strony internetowej należą:

 • spersonalizowany, nowoczesny i atrakcyjny design respektujący wizerunek firmy klienta
 • wykorzystanie najnowszych standardów programistycznych do stworzenia responsywnej strony internetowej
 • pełna integracja strony www z innymi narzędziami i kanałami, jak Google Maps, YouTube itd.
 • łatwe pozycjonowanie w wyszukiwarkach
 • prędkość strony

Projektowanie stron Kraków z devselite pozwoli Ci stworzyć narzędzie marketingu internetowego, które nie tylko wpłynie na rozwój biznesu, ale również nadąży za zmianami. Możliwość rozbudowy strony www, dodanie potrzebnych podstron czy mechanizmów, a może poszerzenie strony o inne wersje językowe? W którymkolwiek kierunku rozwinie się Twoja firma, strony internetowe Kraków sprostają wyzwaniu, wspierając jej progres.

Jak wybrać firmę tworzącą strony www?

Na rynku jest wiele firm proponujących tworzenie stron internetowych Kraków – jak wybrać właściwą agencję? To wcale nie musi być trudne zadanie, jeżeli ustalimy własne priorytety. Oprócz doskonałej znajomości oferty firmy musisz znać:

Główne wartości i priorytety firmy

Ta informacja będzie istotna nie tylko dla firmy tworzącej strony www, ale również, a może przede wszystkim dla Ciebie. Jeżeli poszukując osób, które stworzą odpowiednią stronę www dla Twojego biznesu, oprzesz swój wybór na spójnych wartościach i priorytetach, zwiększasz szansę na podjęcie dobrej decyzji. Jeżeli agencja wykonująca strony w swoim działaniu kieruje się podobnymi wartościami jak Ty w swoim biznesie – zrozumiecie siebie nawzajem i swoje cele bez żadnego problemu.

Cele marketingowe firmy

Każda profesjonalna agencja tworząca strony www będzie chciała znać cele marketingowe, aby móc zaproponować optymalnie spersonalizowany projekt strony, który pomoże te cele osiągnąć. Ustal je, zanim zwrócisz się do agencji. Jeżeli masz problem w samodzielnym określeniu celów, w devselite strony internetowe Kraków posiadamy zespół specjalistów, który pomoże Ci je określić, aby stworzyć skuteczną i efektywną witrynę.

Grupę docelową klientów

Określenie grupy docelowej lub grup docelowych może być przydatne to wybrania właściwej szaty graficznej, rodzaju umieszczanej treści i formy tych treści, a także innych praktycznych aspektów budowy strony. Postaraj się określić grupę docelową lub podobnie jak w przypadku celów marketingowych – w określeniu grupy docelowej mogą pomóc specjaliści z devselite strony internetowe Kraków.

Dlaczego devselite?

Szczera i bezpośrednia komunikacja, entuzjazm w naszej codziennej pracy, a przede wszystkim profesjonalne i spersonalizowane podejście to cechy, które powinny sprawić, że zaufasz nam w zakresie stworzenia dla Ciebie strony internetowej, która odmieni Twój biznes.

Strony internetowe Kraków, czyli devselite to eksperci w nowoczesnych i zoptymalizowanych stronach internetowych, które przedstawią Twoją działalność od najlepszej strony, skutecznie budując bazę klientów stałych oraz zdobywając nowych dzięki dostosowaniu strony do ich potrzeb. Tworzymy strony www, odnosząc sukcesy dla firm, które nam zaufały oraz razem z nimi sięgamy po więcej.

Nieustanny rozwój i sukcesy firm naszych klientów są naszą motywacją do pracy oraz kreowania coraz ciekawszych projektów. Jeżeli tworzenie stron internetowych Kraków to to, czego potrzebuje teraz Twoja firma – trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Wspólnie osiągniemy więcej!

Zespół devselite

Ikona strony internetowe Kraków
devselite strony internetowe kraków
Ikona strony internetowe Kraków

Ostatnie wpisy

Zobacz więcej wpisów
Tworzymy rozwiązania dla Twojego biznesu! Sprawdź ofertę w swoim mieście