{ }

O devselite

Tworząc devselite chcieliśmy zaoferować jak najbardziej kompleksowe usługi, skutecznie wprowadzające firmy do świata wirtualnego. Zarówno pod względem niezbędnych narzędzi do kreowania wizerunku marki w intrenecie, jak strona internetowa czy sklep internetowy, jak i obsługi firmy, a dokładniej usprawnienia jej procesów poprzez funkcjonalne oprogramowania i aplikacje.

Naszą niezawodność w tych dziedzinach potwierdzają korzyści firm, które obsługujemy, odnotowujące wzrost zainteresowania ich działalnością i znaczący wzrost sprzedaży. Te rezultaty to nasza codzienna motywacja do rozwoju i poszerzania oferty o najnowsze propozycje technologiczne i programistyczne dla sukcesu Twojej firmy.

Ikona
Sygnet devselite
Ikona

Trzy cechy przewodnie

Ikona przejrzystość

Przejrzystość

Jasne i klarowne zasady współpracy, cenimy sobie brak niedomówień.

Ikona terminowość

Terminowość

Produkty które tworzymy w 94% dostarczamy w ustalonym terminie.

Ikona partnerstwo

Partnerstwo

Zależy nam na pomyślnej realizacji projektu w przyjaznej atmosferze.

Dlaczego my?

Współpracując z devselite decydujesz się na optymalne wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań w celu rozwoju swojej działalności. Najlepszym potwierdzeniem naszych działań są opinie firm, które korzystają z naszych usług.

Oferta devselite powstała, aby skutecznie realizować strategie naszych klientów poprzez trafne i przemyślane działania w obszarze technologii cyfrowych. Naszym priorytetem są realne korzyści dla naszych klientów płynące ze współpracy z naszym zespołem. W opinii klientów wyróżnia nas:

  • Kompleksowość – obszerna oferta działań w zakresie budowania brandu online
  • Doświadczenie – odpowiednią wiedzę i umiejętności do tworzenia i rozwijania projektów
  • Praktyka – aktywne projektowanie, tworzenie i zarządzanie markami online
  • Indywidualne podejście – w pełni spersonalizowane projekty dla każdej z firm
  • Terminowość – czas to pieniądz, dlatego zawsze dotrzymujemy terminów
  • Innowacje – dobór nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb branży

FAQ o nas

Czy lubicie to co robicie?
Wyznajemy myśl Konfucjusza – „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” – praca bez pasji i chęci rozwoju nie miała by sensu 😉
Jak poszerzacie swoją wiedzę?
Każdy z nas posiada solidne podstawy ze studiów Informatycznych. Jednakże rozwój jest podstawą działania – dlatego poszerzamy swoje umiejętności uczestnicząc w konferencjach, meetingach, szkoleniach organizowanych przez autorytetów z branży oraz studiując najnowszą literaturę.
Kim są osoby w waszym teamie?
Nasz zespół jest zbudowany głównie z Inżynierów kierunków Informatycznych z AGH – posiadają co najmniej dwuletnie doświadczenie przy realizacji projektów komercyjnych.
Jaką ilością specjalistów w swoim zespole dysponujecie?
Zależnie od projektu dysponujemy 4 – 8 osobami.
Tworzymy rozwiązania dla Twojego biznesu! E-commerce, który działa!